درباره ما

کارخانه آذران تحریرات فعالیت خود را در سال 1352 در شهر تبریز آغاز کرد. گروه آذران تولیدات خود را ابتدا در قالب نوشت افزار به بازار عرضه کرد و پس از وارد شدن به عرصه تولید لوازم التحریر مسبب گام نوینی در صنعت ساخت این محصولات در کشور شد.


نوآوری و توسعه
اکنون با گذشت نزديك به 40 سال، آذران تحریرات با حفظ اصالت در طراحی و میل به گسترش اهداف بلند مدت، محصولات اداری خود را به بیش از 90 قلم رسانیده و با طراحی و تولید صندلی های تخصصی و منحصر به فرد در سال 1379 به عنوان اولین تولید کننده صندلی های نیمه پلاستیکی با پایه های فلزی و استاتیکی، صندلی های نشکن، انعطاف پذیر و چند منظوره در تیپ های: اداری، انتظار، آموزشی، ورزشی و پزشکی به شمار می رود و بسیاری از مراکز و نهاد های بزرگ دولتی، دانشگاهی، آموزشی و فرهنگی کشور را تحت پوشش محصولات کارا و مدرن خود قرار داده و در حال حاضر با بیش از 80 نماینده پخش و فروش معتبر در سراسر کشور در خدمت مصرف کنندگان محترم خود می باشد.

معیار ها و اندیشه ها
حال با روند رو به گسترش و افزایش چشمگیر محصولات متنوع اعم از لوازم اداری و صندلی در سراسر دنیا، بنیانگذاران و مديران اين مجموعه با نگاهي ژرف به اين مهم و تفكر مدرنيته شدن همگام با صنعت و تكنولوژي روز دنيا و حفظ و ارتقا كيفيت محصولات، اينك مفتخر است با دریافت 2 گواهینامه تخصصی از اروپا برگ زرین دیگری در کارنامه خود به جهت تکریم مصرف کنندگان محترم و سلامت جامعه ثبت نماید.

عرصه های بین المللی
آذران تحریرات در سال 1382 فاز جدیدی از فعالیت های برون مرزی و صادراتی خود را آغاز و تاکنون با تکیه بر مدیران لایق و شایسته، موفق به صادرات محصولات خود در حوزه کشورهای عربی ( امارات عربی، سوریه، لبنان، عراق) و افغانستان، ترکیه، روسیه، آذربايجان، ارمنستان، قرقیزستان، تركمنستان شده که با لطف الهی و تلاش بی وقفه همواره این روند در حال رشد و توسعه می باشد.


در پایان امید است با هدف خدمتگذاری و یاری خداوند متعال گامی روز افزون هر چند اندک در جهت سلامت جامعه ایرانی برداشته باشیم.

کلیه محصولات شرکت آذران تحریرات دارای گواهینامه بین المللی ISO9001/2008 می باشند.